top of page

Jak na rezervaci hradu?

Pro snadné zarezervování hradu, bez nutnosti telefonovat, jsme pro Vás připravili jednoduchý a přehledný rezervační systém v záložce "Nabídka a rezervace atrakcí".

Hned nahoře si můžete zadat datum Vaší akce a vyfiltrujete si tak pouze atrakce, které jsou na dané datum k dispozici.

Teď už si můžete prohlížet a vybírat atrakce, které jsou vhodné pro Vaši akci, vzhledem k počtu a věku (váze) dětí. V detailu atrakce najdete více fotografií a podrobnější popis.

1. Atrakci si zarezervujete kliknutím na požadované datum a následně vyberete, na kolik dní chcete atrakci zapůjčit.

2. Při zapůjčení atrakce na jeden den se dobou pronájmu rozumí 23 hodin, počínaje vyzvednutím ráno od 10:00 a vrácením druhý den do 9.00 ráno. POZOR: Při zapůjčení atrakce na sobotu máte výjimku a v neděli atrakci můžete vrátit až do 11 hod. (vyspat sobotní kocovinu :) )

3. Pokud si atrakci chcete zapůjčit na celý víkend, a využít tak naši zvýhodněnou cenu, klikněte na pátek anebo sobotu či neděli a zvolte "Využít víkendovou akci". Zarezervuje se Vám automaticky celý víkend a počítá se s tím, že si atrakci můžete vyzvednout už v pátek mezi 16-19 hod. a vrátit až v pondělí ráno do 9 hod.

4. Vyplňte rezervační formulář a systém Vás poté přesměruje na platební bránu k zaplacení rezervační zálohy ve výši 50% jednodenního půjčovného. Tato záloha je vratná v plné vyši při zrušení či změně rezervace min. 48 hodin předem.

5. Prosím podívejte se na naši otevírací dobu, atrakce vydáváme mezi 10 - 11 hodinou, nelze si pro ně přijet kdykoliv během dne. Děkujeme za pochopení.

Jak to nafouknu?

Instalace hradu je opravdu rychlá a jednoduchá, zvládne ji každý, jen k profi hradům je lepší být ve dvou vzhledem k hmotnosti atrakce. 

Skákací hrad, fukar, plachtu a kolíky si u nás vyzvednete a naložíte do auta.

Doma hrad vybalíte z přepravní tašky na rozloženou plachtu. Najdete "rukáv", vedoucí z hradu, připojíte k němu elektrický fukar, který zapojíte do zásuvky, a během minuty máte nafouknuto. Poté hrad ukotvíte pomocí kolíků.

U profí hradů je nutné před anebo během nafukování zapnout postranní kapsu na zip. Umístěná je z boku hradu a slouží k rychlejšímu vyfouknutí.

Po skončení legrace odpojíte fukar a nafukovací hrad se během chvilky sám sfoukne. Pak jej složíte opět do přepravní tašky. Skládání probíhá tak, že hrad 2x až 3x přeložíte a vzniklý válec zarolujete jako stan anebo spacák.

Použití

Skákací hrad je potřeba rozložit na rovný povrch zbavený všech ostrých předmětů (větve, kameny apod.). Ideální je travnatý povrch, případně dlažba anebo beton (v tom případě nás požádejte o podkladovou plachtu navíc). Hrad nemůže být umístěn na štěrkový povrch.

V případě deště je nutné okamžitě odpojit fukar od elektrické energie, nesmí přijít do kontaktu s vodou.

Déšť je velké téma. Prosíme o odtažení pod střechu anebo alespoň přikrytí hradu plachtou, když prší. Pokud Vám hrad přece jen zmokne, po dešti jej nafoukněte, vytřete skákací plochu a nechejte vyschnout, fukar hrad vysuší velmi rychle. Můžete jej z jedné strany vypodložit třeba židlí, aby proschlo také dno.

Zákaz nechávání hradu přes noc venku.

Dále je vstup na atrakci povolen jedině bez obuvi, jídla, pití a samozřejmě bez ostrých předmětů.

A to je vše.

Proč si půjčit Profi hrad?

Vzhledem k velkému zájmu o naše hrady a tím pádem i našimi narůstajícími zkušenostmi s nimi, jsme se rozhodli naši nabídku pozměnit a pořídit Vaše nejoblíbenější skákací hrady také v profi edici.

 

Výrobce sice u hradů uvádí parametry, jako je maximální věk dětí a váha, tyto údaje však často neodpovídají realitě a větší či těžší děti si pak skákací hrad nemohou užít na maximum. Takže nyní máme Vaše nejpůjčovanější hrady také z odolného profi materiálu, tak jak ho znáte z poutí apod., ale zároveň se vejdou na Vaši zahradu a odvezete je ve větším autě.  Jsou vhodné také na komerční akce.

 

Zážitek ze skákaní na profi hradu je nesrovnatelný, materiál je opravdu velmi pevný, skvěle pruží a děti se do něj nezabořují. Tím, že je hrad těžší, je zároveň i stabilnější. Naopak hrady z Home edice jsou perfektní pro malé děti, skvěle se na nich vyřádí a bohatě si s nimi vystačí.

Rozdíly mezi hrady

Hrad z home edice (nylon)

 • lehký - do 25kg

 • skladný - vejde se do každého auta

 • slabší materiál, stěny z "šusťákoviny = nylonu", skákací plocha a skluzavka z pevného materiálu (pvc)

 • skvělý pro malé děti a menší počet - ideálně do 3 dětí

 • zatížení max 35kg na jednotlivce, záleží na typu hradu

 • materiál je měkčí, působí méně nafouknutým dojmem a větší děti se do něj více zabořují

 • méně stabilní při využití maximálním zatížením, věžička se skluzavkou má tendenci se mírně naklánět ke straně a unese jen jedno dítě v daný okamžik

 • náchylnější na poškození

 • nižší cena

Profi hrad (PVC)

 • váha hradu cca 70kg, rádi Vám s jeho naložením pomůžeme

 • skladný, ale vejde se jen do větších aut typu kombi

 • pevný a odolný materiál (pvc) na stěnách i skákací ploše a skluzavce, skvěle pruží, nezabořujete se do něj a dá se na něm opravdu skákat

 • vhodný i pro větší děti, zatížení na jednotlivce je 68kg

 • menší hrad unese až 6 dětí najednou, větší i 10-15 dětí

 • stabilní, zvládne i divočejší akce

 • není náchylný na poškození

 • vhodné také na komerční akce

 • vyšší cena

IMG_2554.jpg
IMG_2553.jpg
bottom of page